Demirbaş Yazılımı Nedir?

Tüzel kişilerin veya şirketlerin, işletmelerin üstüne kayıtlı olan mallar, eşyalar demirbaş olarak tanımlanır. Çok fazla demirbaşın olduğu alanlarda bu eşyaların sürekli kontrolünün sağlanması ve sayımının yapılması çok zor olabilmektedir. Demirbaşların kaydının tutulması ve sayımlarının yapılabilmesi için pek çok alanda demirbaş yazılımlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Demirbaş yazılımı sayesinde demirbaşların veya demirbaş sayılabilecek malların kaydı anlık olarak yapılarak sürekli olarak takibi gerçekleştirilebilir.

Setsis Demirbaş Yazılımı

Setsis Demirbaş Yazılımı sayesinde kurumsal yapıda gerçekleştirilmiş demirbaş yazılımı sayesinde hiç bir sorun yaşamadan, işletmenizin/firmanızın veya şahsi olarak kendinize zimmetli ürünlerin sayımını doğru şekilde gerçekleştirebilir ve yapılan sayımla ilgili detaylı rapor elde edebilirsiniz.

Windows CE veya Windows Mobile işletim sistemine sahip el terminalleriyle çalışan Setsis Demirbaş Yazılımı hem rahat taşınabilirliği ile hem de basit arayüzüyle dikkatinizi çekecektir. Her an barkod veya RFID etiketleri sayesinde eşyalarınızın kaydını tutabilir ve istediğiniz zamanlarda yine bu etiketler yardımıyla sayımınızı, kontrolünüzü gerçekleştirebilirsiniz.