Restoran Otomasyonu Nedir?

Rekabet seviyesinin fazlaca arttığı gıda satışı gerçekleştiren restoran, cafe, lokanta, pastane gibi işletmelerde hem daha iyi hizmet sunabilmek hem de günlük alınan verimliliğin detaylı izlenmesi adına restoran otomasyonu gerekli hale gelmiştir. Gerçekleştirilen yiyecek-içecek satışlarının günlük, haftalık, aylık raporlanabiliyor olması ve restoran otomasyonu sayesinde personellerin ayrı ayrı çalışma performansının izlenebiliyor olmasından ötürü restoran otomasyonu gıda satışı gerçekleştiren işletmeler için olmazsa olmaz bir hal almıştır.

Setsis Restoran Otomasyonu

Setsis Bilişim olarak ürettiğimiz restoran otomasyonu çözümü sayesinde işletmenizin günlük, haftalık ve aylık satışlarını detaylı raporlayabilir ve müşterilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz. İşletmenizde tercih edeceğiniz Setsis Restoran Otomasyonu sayesinde anlık sipariş alabilir ve bu siparişleri en kısa sürede müşterilerinize sunabilirsiniz.

Setsis Restoran Otomasyonu ile sürekli olarak kurumsal destek çözümü alabilir, kusursuz hizmet alabilir ve yaşadığınız problemlerle ilgili aldığınız anlık geri dönüşlerle işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz. Yazılım ve donanım ekibimizle birlikte ürettiğimiz Setsis Restoran Otomasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için info@setsis.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.