Demirbaş Sayım Programı Nedir?

İşletmenin, şirketin veya özel bir kişinin üzerine kayıtlı eşyalar demirbaş olarak ifade edilmektedir. Demirbaşların çok fazla olduğu firmalarda/işletmelerde eşyaların sürekli olarak kontrolünü gerçekleştirmek ve demirbaşların düzenli olarak kaydedilebilmesi için demirbaş sayım programlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Takibi oldukça zor ve meşakkatli olan demirbaşların sayımını düzenli olarak demirbaş sayım programı ile yapabilir, demirbaşlarınıza yerleştirdiğiniz barkod etiketiyle istediğiniz an rahatlıkla sayımınızı gerçekleştirebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Setsis Demirbaş Sayım Programı

Setsis Demirbaş Sayım Programı sayesinde kurumsal yapıda gerçekleştirilmiş demirbaş sayım programı sayesinde hiç bir sorun yaşamadan, işletmenizin/firmanızın veya şahsi olarak kendinize zimmetli ürünlerin sayımını doğru şekilde gerçekleştirebilir ve yapılan sayımla ilgili detaylı rapor elde edebilirsiniz.

Windows CE veya Windows Mobile işletim sistemine sahip el terminalleriyle çalışan Setsis Demirbaş Sayım Programı hem rahat taşınabilirliği ile hem de basit arayüzüyle dikkatinizi çekecektir. Eşyalarınıza yerleştirilen barkod etiketleri ile birlikte tüm demirbaşlarınızı hızlı şekilde kaydedebilir ve istediğiniz her an kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz.

Setsis Demirbaş Sayım Programının Özellikleri

Setsis kurumsal bünyesinde geliştirdiğimiz Demirbaş Sayım Programımızın genel özellikleri şunlardır;

  • İsterseniz toplu ister tek tek demirbaş kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Demirbaşlarınıza ait sınırsız kategori ve grup belirleyebilirsiniz.
  • Zimmet eşyayı program içerisinden kolaylıkla başkasına devredebilirsiniz.
  • Sayımın yapıldığı tarih, saat, gün gibi veriler sürekli olarak tutulduğundan raporlama seçeneklerimiz de oldukça detaylıdır.
  • İstediğiniz zaman göre program üzerinden detaylı raporlama edinebilirsiniz.